Zapraszamy na mecz o mistrzostwo "B"-Klasy ze Strażakiem Nowa Wieś !
"Spieszmy się oglądać mecze Serie B, tak szybko się kończą".
Wydawać by się mogło, że dopiero co inaugurowaliśmy rundę jesienną, a tymczasem przed nami ostatni w tym roku mecz ligowy na własnym obiekcie. Ale jak już kończyć, to meczem na szczycie - drużyna z Nowej Wsi jest wiceliderem i w przypadku zwycięstwa przeskoczy nas w ligowej tabeli. My natomiast mamy sporo do udowodnienia po spotkaniu w Kromołowie, przede wszystkim sobie samym. Zapowiada się klasyczny mecz o 6 punktów.
Wszystkich Kibiców zapraszamy gorąco na ścieżkę rowerową (następna okazja dopiero w 2021 roku ), oczywiście z zachowaniem dystansu społecznego, maseczkami na twarzach (z zakrytym nosem i ustami). Niesty od jutra wchodzi ustawa o zakazie uczestniczenia publiczności podczas wydarzeń sportowych.