Pierwsze straconce punkty - Podsumowanie meczu ze Źródłem II Kromołów !

Za nami 7 kolejka Sosnowieckiej serie B, niestety kolejka ta nie była dla nas szczęśliwa, gdyż została przerwana nasza passa 6 kolejnych wygranych meczy. Co prawda nie przegraliśmy ale musieliśmy się podzielić punktami z rywalami.
Mecz rozpoczęliśmy z animuszem jak na lidera tabeli przystało co udokumentowaliśmy bramką w 10 minucie strzeloną przez Tomasza Jadczyka po asyście Damiana Koszyka. No i w zasadzie to by było tyle co się udało zrobić w pierwszej połowie chociaż sytuacji na strzelenie kolejnych bramek nie brakowało. Gościa oczywiście nie byli nam dłużni w pierwszej połowie, gdzie również udawało im się stwarzać sytuacje pod bramka naszego goalkepper-a Piotra Bielińskiego, który za każdym razem wychodził obronną ręką albo raczej rękawicą lub goście po prostu nie potrafili się w celować w światło bramki. I tak po pierwszych 45 minutach na tablicy wyników był rezultat "Gospodarze 0 - 1 Goście".
Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani aby nie tyle dowieść wynik do końca ale żeby jeszcze powiększyć przewagę bramkową, niestety to nie był nasz dzień i nie udało nam się strzelić bramek przez co frustracja w drużynie  z minuty na minutę była coraz większa co niestety wpłynęło negatywnie na rozgrzane głowy naszych zawodników i na skuteczność pod bramką gospodarzy. Żeby tego było mało to w 61 minucie gospodarze zdołali strzelić bramkę za sprawą Krystiana Kozłowskiego i zmienić wynik meczu na 1-1. Mimo kilku dogodnych sytuacji, żeby nie powiedzieć 100% (a może i więcej), żadnemu z naszych zawodników pomimo prób nie udało się skierować piłki do siatki Źródła.
Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i były to nasze pierwsze stracone punkty w tym sezonie.

Bramki dla UKS:
10' - T. Jadczyk (as. D. Koszyk)

A za tydzień czeka na nas nie lada wyzwanie, gdyż do Sławkowa przyjeżdża vice lider Strażak Nowa Wieś. Z tego miejsca pragniemy zaprosić kibiców do wsparcia naszej drużyny, bądźcie naszym 12 zawodnikiem.
Niestety ze względu na ogłoszenie żółtej strefy na terenie całego kraju ze względu na COVID-19, na trybuny możemy wpuścić tylko 62 osoby, dlatego prosimy o dostosowanie się wymogów oraz o przyjście do kibicowania w maseczkach.